Warsztat „ Jak korzystać z zestawu Lumico „

Warsztat „ Jak korzystać z zestawu Lumico „

Czy zdarzyło Ci się kupić jakieś narzędzie, karty, kości , gadżety – ale nie masz pomysłu jak je skutecznie wykorzystać ?

A może miałeś tak , ze sama instrukcja nie wystarczyła żeby efektywnie korzystać z zasobów narzędzi?

Z Lumico – masz rozwiązanie

Możesz przyjść najpierw na warsztat, zobaczyć narzędzie, dokładanie się z nim zapoznać , przećwiczyć wszystko na sobie, a potem podjąć decyzję .

Mało tego wszystkie ćwiczenia możesz wykorzystać w swojej pracy a dodatkowo dostaniesz podręcznik z kolejnymi 30 gotowymi ćwiczeniami zarówno do pracy indywidualnej jak i zespołowej .

Dla kogo ten warsztat będzie użyteczny ?

Warsztat 6 godzinny dla trenerów, coachów, nauczycieli, psychologów, mentorów, doradców zawodowych, menadżerów – wszystkich, którzy chcą pracować w sposób nie szablonowy i efektywny J

PO WARSZTACIE WYJDZIESZ Z:
• Wiedzą z jakich elementów składa się zestaw LUMICO oraz umiejętnościami w jakich obszarach możesz go wykorzystać :
– zasoby
– emocje
– relacje
– cel/ wyzwanie
– komunikacja
– poszerzenie perspektywy

• Gotowym pakietem ćwiczeń oraz wachlarzem ich kombinacji – otrzymasz AUTORSKI PODRĘCZNIK, gdzie znajdziesz opisy ćwiczeń, resztę ćwiczeń stworzysz wspólnie z innymi uczestnikami, ćwiczeniami , które wykorzystasz zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej

• Zestawem LUMICO w atrakcyjnej cenie – specjalnej dla uczestników warsztatu .


Zestaw LUMICO

Zestaw LUMICO to wszechstronne narzędzie do pracy indywidualnej, zespołowej i grupowej. To pierwsze w Polsce narzędzie, które posłuży Ci zarówno podczas szkoleń, warsztatów, jak i indywidualnych sesji coachingowych!

Zestaw LUMICO – jest wersji polskiej i angielskiej. W skład zestawu wchodzi 80 dwustronnych kart. Po jednej stronie znajdziesz oryginalne zdjęcie, które możesz wykorzystać jako metaforę, lub do pracy z poszerzeniem perspektywy. Z drugiej strony jest rysunek, obrazujący sytuację, emocje , uczucia – dzięki czemu uczestnicy/ klienci / pacjenci mogą zidentyfikować , nazwać i wyrazić to co jest poza świadomością . To w sumie 160 wizualnych nośników. Sięgnięcie po określoną kartę może stać się motorem do działania , impulsem do obrania i zdefiniowania określonego celu. Do tego drewnem pachnące kółeczka, do pracy w 4 obszarach: emocje, zasoby, reakcje i relacje . Chcesz więcej? wykorzystaj pytania, które są na drewnianych listewkach , w sumie jest ich 40 , pytania zmuszają do znajdowania odpowiedzi, czasem trudnych, ale za to skłaniających do autorefleksji, poznania , przyjrzenia się swoim emocjom, relacjom i reakcjom. Polecane dla Coachow, Trenerów, Psychologów, Terapeutów czy Mentorów. Stworzyłam Karty LUMICO tak, żebyś mógł z nich efektywnie korzystać, kiedy pracujesz jako coach, trener, mentor czy nauczyciel.

Maksymalna ilość osób w grupie 12,

Warsztat prowadzi autorka zestawu Edyta Kołodziej

Zapisy i szczegóły ekolodziej.lumico@gmail.com