Karty LUMICO to wszechstronne narzędzie do pracy indywidualnej, zespołowej i grupowej. To pierwsze w Polsce narzędzie, które posłuży Ci zarówno podczas szkoleń, warsztatów, jak i indywidualnych sesji coachingowych!

Wykorzystasz je podczas warsztatów i szkoleń dotyczących komunikacji, współpracy, relacji, wszędzie tam, gdzie trzeba „dotknąć” emocji. Dzięki kartom pomożesz swoim uczestnikom szkoleń opowiedzieć o ich zasobach osobistych, pokażesz, jak zasoby wpływają na sposób komunikacji, a komunikacja na emocje i relacje. Uwierz mi, kiedy uczestnicy moich warsztatów zrozumieli ten schemat, ich firmowe życie stało się prostsze. To prywatne pewnie też ☺

Stworzyłam Karty LUMICO tak, żebyś mógł z nich efektywnie korzystać, kiedy pracujesz jako coach, trener, mentor czy nauczyciel.

Zestaw LUMICO – w wersji polskiej i angielskiej. W skład zestawu wchodzi 60 dwustronnych kart. Po jednej stronie znajdziesz oryginalne zdjęcie, które możesz wykorzystać jako metaforę, lub do pracy z poszerzeniem perspektywy. Z drugiej strony jest rysunek, obrazujący sytuację, emocje , uczucia – dzięki czemu uczestnicy/ klienci / pacjenci mogą zidentyfikować , nazwać i wyrazić to co jest poza świadomością . To w sumie 120 wizualnych nośników. Sięgnięcie po określoną kartę może stać się motorem do działania , impulsem do obrania i zdefiniowania określonego celu. Do tego drewnem pachnące kółeczka, do pracy w 4 obszarach: emocje, zasoby, reakcje i relacje . Chcesz więcej? wykorzystaj pytania, które są na drewnianych listewkach , w sumie jest ich 40 , pytania zmuszają do znajdowania odpowiedzi, czasem trudnych, ale za to skłaniających do autorefleksji, poznania , przyjrzenia się swoim emocjom, relacjom i reakcjom. Polecane dla Coachow, Trenerów, Psychologów, Terapeutów czy Mentorów.

ZESTAW ZAWIERA :

  • 60 dwustronnych kart , jedna strona karty to zdjęcie, druga to rysunek,
  • 40 pytań wygrawerowanych na drewnianych tabliczkach,
  • 40 zwrotów z 4 kontekstów : emocje, reakcje, relacje , zasoby wygrawerowane na drewnianych kółeczkach.
  • sznurek

Wszystko spakowane w funkcjonalnym , drewnianym pudełku – tak żebyś zawsze mógł bezpiecznie spakować i zabrać ze sobą.

Dodatkowo TERAZ BONUS!!!!

Do kompletu otrzymasz 3 pełne inspiracji scenariusze warsztatów z wykorzystaniem kart!

Nowość ! Podręcznik do zestawu Lumico !

Szukasz inspiracji, pomysłu skorzystaj z dodatkowych 30 gotowych ćwiczeń ! Tylko teraz oprócz instrukcji , dostajesz też podręcznik.

Każde ćwiczenie zawiera kompletne informacje dotyczące : celu ćwiczenia, korzyści dla uczestników oraz pełen opis.

Ale to nie wszystko , każde ćwiczenie zawiera zdjęcia , dzięki którym będziesz wiedział jak wygląda jego przebieg .

Ćwiczenia wykorzystasz zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej, pracując jako Coach, Trener, Psycholog, czy Nauczyciel .

 

KUP TERAZ
Instrukcja_do_pudelka_drukQ2